Ish skuadra dhe skuadra e re, Balotelli e ndjek nga tribuna (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pasi firmosi me Liverpool, Mario Balotelli e ka ndjekur nga tribuna e "Etihad Stadium" ndeshjen e Premier League mes Manchester City, ish skuadra e tij dhe skuadrës së tij të re.

Bashkë me italianin, në tribunë ka qënë edhe lojtari tjetër i Liverpool Adam Lallana dhe agjenti i tij Mino Raiola.

Interesimi për SuperMarion ka qënë i madh si brenda ashtu edhe jashtë stadiumit ku për disa kohë Balotelli ka qënë idhull. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori