E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Ish-trajneri i Manchester United favorit për stolin e Leicester City-t
Leicester City po kalon një formë negative në Premier League teksa në 6 ndeshjet e fundit ka regjistruar 5 humbje dhe një barazim,shkruan Albeu.com.

Për këtë situatë, Dhelprat shkarkuan trajnerin Claude Puel pas humbjes 1-4 në shtëpi nga Crystal Palace.

Kandidati numër një për të zëvendësuar francez në stol, tani është David Moyes.

BeIN Sports raporton se ish-trajneri i Manchester United dhe Real Sociedad, tashmë ka nisur kontaktet me drejtuesit e Leicester City-t. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2019, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori