Ish-trajneri i Realit: Kurrë s’kam parë lojtar më të mirë se Messi
John Benjamin Toshcak, trajneri uellsian me një CV të pasur që përfshinë edhe kohën kur ai udhëhoqi Real Madridin në dy periudha, ka thënë se Lionel Messi është shumë më i mirë se futbollistët e tjerë.

“Kam parë shumë futbollistë, por askush nuk është si Messi. Ai është gjithmonë i pari, pastaj vijnë të tjetër”, tha Toshack.

Ai beson se çfarë superylli argjentinas bën në fushë, tjerët mund të bëjnë vetëm në videolojën Playstation.

Messi bën gjëra që bëhen vetëmPlaystation. E shoh çdo gjë që e bën ai, dhe nuk ka diçka që nuk më pëlqen rreth tij”, deklaroi ai. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2019, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori