Ish-trajneri i Romës refuzon stolin e Milanit
Gennaro Gattuso dhe Milani janë shumë pranë divorcit.

Mediat flasin për një fund dashurie edhe në rast Champions, teksa emrat si pasues të tij kanë dalë me kohë. Mes tyre, edhe francezi Rudi Garcia, i cili ka hedhur poshtë këtë mundësi.

"Italia nuk më mungon aspak, sepse në shtëpinë time bëj makarona sa herë dua, ndaj nuk ka asnjë rrezik". /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2019, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori