Ishte më i avancuar se mbrojtësit e Shqipërisë, por shikoni çfarë thotë rregullorja
Ka pasur një moment konfuzioni në momentin që Izraeli shënoi golin ndaj kombëtares sonë.

Sulmuesi Hemed ishte më i avancuar se mbrojtësat e kombëtares sonë kur mori një top nga rivënia e portierit dhe shënoi.

Megjithatë ky rast nuk konsiderohet si pozicion jashtë loje, pasi në momentin që portieri kryen rivënie fundore, nuk ka pozicion jashtë loje.
Shtuar më 14/10/2018, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori