Ishte nën ndikimin e drogës dhe alkoolit, ish-boksieri vret me thikë të dashurën
Ish-boksieri britanik Andreë Wadseorth ka vrarë me thikë të dashurën e vet, Melissa Belshaë teksa ishte nën efektin e drogës dhe alkoolit.

37-vjeçari ishte tërbuar kur kishte mësuar ato që quante zbulime “shokuese” për jetën e saj seksuale.

Wadsworth u shpall sot fajtor për vrasjen e Melissa në gjykatën e Manchester.

Ai u shpall gjithashtu fajtor për tentativë vrasjeje ndaj një fqinji që u përpoq të ndërhynte, ndërsa shpëtoi nga akuza e tentativës së vrasjes së vajzës 13 vjeçare të së ndjerës.

Wadsworth tha se ishte ndjerë “i turpëruar dhe tradhëtuar” kur e dashura e tij pranoi se në një periudhë, kishte punuar si punonjese per te rritur.
Shtuar më 04/12/2020, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori