Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
ISIS nuk ndal, kërcënon sërish Kupën e Botës
Organizata terroriste islamike ISIS është bërë një kërcënim serioz për Kupën e Botës.

Pavarësisht masave ekstreme të marra nga forcat Ruse duket se terroristët nuk heqin dorë kollaj dhe kërkojnë hakmarrje ndaj Vladimir Putin për ndërhyrjen ushtarake që bëri në Rusi.

Me anë të një video të publikuar sot nga tabloidi britanik “Daily Star” tregohen pamjet e terroristëve pranë stadiumi “Soki” të cilët gjuajnë me mitraloz dhe bëjnë shpërthimin e stadiumit.

Ata shprehen se: “Ne po të vëzhgojmë ty, kemi dronë, po eksplorojmë vendet dhe ne do t’i sulmojmë. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori