Islanda befason Francën (VIDEO)

Islanda ka kaluar në avantazh ndaj Francës në "Stade du Roudourou".

Ai që ka shënuar është Bjarnasonminutën e 30' të takimit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori