Itali-Brazil, miqësore luksi më 21 mars
Pëlqej
Italia e Cesare Prandellit do të përballet në një miqësore luksi me Brazilin më datë 21 mars 2013. Përballja e dy gjigandëve të futbollit botëror do të jetë një test që paraprin Kupën e Konfederatave 2013 dhe ndeshja do të luhet në Zvicër, në Gjenevë.

Miqësorja kundër Brazilit do të jetë impenjimi miqësor i dytë për Italinë, pas atij të 6 shkurtit në Amsterdam kundër Hollandës, sfidë që paraprin eliminatoret e Botërorit "Brazil 201". /albeu.com/Shtuar më 22/12/2012, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori