Italia dyfishon rezultatin ndaj Greqisë (VIDEO)
Italia ka arritur të shënojë golin e dytë dhe të sigurisë përballë Greqisë.

Pas një 'lumë' pasimesh nga Italia Bernadeschi goditi nga jashtë zone për ta dërguar topin në rrjetë në minutën e 78'
Shtuar më 12/10/2019, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori