Italia dyfishon shifrat ndaj Bosnjës (VIDEO)
Italia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Bosnje Hercegovinës dhe vendi i parë në grup tashmë është thuajse i kryer.

Golii u realizua nga Domenico Berardi.
Shtuar më 18/11/2020, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori