Italia favorite për të fituar Europianin
Pas fitores së mbrëmshme 0-2 kundër Belgjikës, tashmë Italia “fiton” pikë te bookmakersa-t për të fituar Kampionatin Europian, kuota para fillimit të Europianit ishte 15.00, kurse tani ka rënë ndjeshëm në koeficientin 9.00.

Tashmë mund të themi që “të kaltrit” e Antonio Conte-s janë një ndër favoritët për të fituar Kampionatin Europian.

Sipas Bookmakers-ave, pretendente është Anglia me koeficientin 10.00, më pas Spanja me koeficientin 5.50, dhe në fund Franca dhe Gjermania, që të dyja kuotohen me koeficientin 4.00.
Shtuar më 14/06/2016, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori