Italia, përplasje Prandelli-Balotelli
Pëlqej
Sipas asaj që raporton "Rai Sport", sot në Coverciano, aty ku është grumbulluar kombëtarja e Italisë në vigjilje të ndeshjes eleminatore kundër Danimarkës, ka patur një përplasje mes tekniku Cesare Prandelli dhe sulmuesit të Milan Mario Balotelli. Gjithçka ka ndodhur brenda dhomës së teknikut axurr por askush nuk e di saktësisht se çfarë ka ndodhur mes të dyve, të paktën deri tani.

Pasi kanë dalë jashtë Prandelli ka shkuar në të majtë, ndërsa Super-Mario në të djathtë duke mos bërë asnjë koment. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2013, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori