Italia shkatërron Liechtensteinin
Italia ka vazhduar me bilancë të qindpërqind në këto kualifikime.

Azurët kanë mposhtur Liechtensteinin me rezultat 0-5.

Golat për Italinë i realizuan Bernandeschi, dy Belotti, Romagnoli dhe El Shaaraëy.

Italia është e para me 24 pikë, 9 më shumë se Finlanda në vendin e dytë derisa Armenia dhe Bosnja janë në vendin 3 dhe 4 me nga 10 pikë.
Shtuar më 15/10/2019, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori