Italia zhbllokon rezultatin përballë Liechtensteinit (VIDEO)
Sfide mes Italisë dhe Liechtensteinit është zhbllokuar që në minutat e para.

Janë vendasit ato që shënuan të parët në minutën e 17 me Sensin pas një krosimi mjaft të mirë nga Spinazzola.

Ndeshja është duke u dominuar nga Italianët ku mesaduket nuk do ta kenë të vështirë fitoren sonte. /albeu.com/

Shtuar më 26/03/2019, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori