Ivan Perisic transferohet në Premier League?
Pëlqej
Ivan Perisic përfundimisht do të largohet nga Interi gjatë merkatos së verës.

Reprezentuesi kroat që verën e kaluar ka refuzuar Manchester United dhe pritet të transferohet në Premier League.

Por, skuadra e re e Perisic nuk do të jetë Manchester United, por Tottenham Hotspur.

Gazeta italiane ‘Tuttosport’ shkruan se Tottenham janë të interesuar të transferojnë 31 vjeçarin gjatë verës së vitit 2019. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori