Ja 10 skuadrat më në formë në Europë (FOTO)

Tabloidi britanik "The Sun" gjatë ditë së sotme ka publikuar një renditje me 10 skuadrat më në formë në Europë duke u bazuar në 6 ndeshjet e fundit që kanë zhvilluar.

Në vendin e parë është Liverpooli i urgen Klopp së bashku me Nice dhe Arsenalit, të cilët kanë grumbulluar nga 16 pikë, ndërkohë që më parë vijnë skuadra të tjera surprizë si Villareal apo Leipzig., raporton Albeu

Barcelona dhe Atletico Madrid mbyllin top 10-shen me 13 pikë. /albeu.com/

Shtuar më 27/10/2016, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori