Ja 10 yjet që kërkon Mourinho te United
Jose Mourinho ende nuk është konfirmua në krye të Manchester Unitedit, por portugezi ka nisur t’i bëjë planet për ekipin nga Old Traffrod.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, strategu portugez ka kërkuar 10 lojtarë për ta përforcuar ekipin anglez.

Lista e Mourinhos kryesohet nga Edinson Cavani, Harry Kane, Raphael Varane dhe Antoine Griezman.

Ndërkohë që në të gjenden edhe shumë emra të tjerë si: Ëesly Snieder, Ruben Neves, John Stones, Seamus Coleman, Loic Remy dhe Matt Miazga.
Shtuar më 01/03/2016, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori