Ja 30 penalltitë e Liverpool-Middlesbrough (VIDEO)
Pëlqej
Liverpool mundi dje në mbrëmje Middlesbrough-n në takimin e vlefshëm për Capital One Cup, por ajo që ndodhi në "Anfield Road" ishte me të vërtetë e rrallë.

Koha e rregullt përfundoi në barazim 1-1 dhe skuadrat iu drejtuan penalltive, të cilat nxorrën edhe fituesin e çiftit, por sa ishte numri i 11-metërshave të gjuajtur? Plot 30 të tillë.

Liverpool fitoi me rezultation 14-13. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori