Ja 4 super çerekfinalet e Europianit (FOTO)

Pas përfundimit të ndeshjeve të fazës së 1/8-ve janë përcaktuar edhe 4 ndeshjet e fazës çerekfinale.

Nuk do të mungojnë edhe super përballjet që do të dhurojnë emocione të shumta duke filluar që nga dita e enjte.

Këto janë çerekfinalet e Euro 2016 dhe datat kur do të luhen ato:

Poloni – Portugali, e enjte 30 qershor
Uells – Belgjikë, e premte 1 korrik
Gjermani – Itali, e shtunë 2 korrik
Francë – Islandë, e diel 3 korrik

Të gjitha zhvillohen në orën 21:00./albeu.com/


Shtuar më 27/06/2016, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori