Ja 5 kandidatët që mund ta zëvendësojnë Ranierin
Pas shkarkimit të Claudio Ranierit menjëherë kanë filluar spekulimet se kush mund ta marrë drejtimin e Leicester Cityt.

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, Leicester City ka pesë kandidat për pasardhësin e italianit.

Fjala është për: Guus Hiddinkun, Roberto Mancinin, Nigel Pearson, Alan Pardew dhe Gary Rowett. /Albeu.com/
Shtuar më 24/02/2017, ora 08:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori