Ja afër kujt lojtari është Arsenal
Calciomercato beson se nënshkrimi i parë i Arsenalit është Riyad Mahrez.

Transferimi mund të bëhet zyrtar në orët e ardhshme. Arsen Wenger e ka takuar personalisht lojtari dhe e ka bindur që ai të nënshkruajë më Topçinjtë.

Arsenal besohet se ka rënë dakord edhe me Leiçesterin. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori