Ja çfarë bëjnë Dante dhe Boateng për tu dukur më muskulozë
Pëlqej
Jerome Boateng dhe Dante Bonfim kanë qënë protagonistë gjatë fotos zyrtare të Bayern Munchen për sezonin 2014-2015, e realizuar të shtunën që lamë pas dhe ku ishin edhe blerjet e reja të kësaj vere: Juan Bernat. Pepe Reina dhe Robert Lewansowski.

Gazeta gjermane "Bild" ka publikuar një foto të kampionëve të Gjermanisë, kësaj rradhe nga pas, ku mbrojtësi gjermano-ganez dhe brazilian tërheqin fanellën e tyre për tu dukur sa më muskulozë në foto. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2014, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori