Ja çfarë bën Ronaldo për tu zgjatur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duke ndjekur shembullin e futbollistëve të Bayern Munchen Dante dhe Jerome Boateng që për tu dukur sa më muskuloz në foton zyrtare të ekipit tërhiqnin fanellën pas, Cristiano Ronaldo është kapur duke ngritur këmbët në foton para Superkupës së Europës përballë SevillasCardiff.

Ylli i Real Madrid, që shënoi dy golat e fitores, donte të binte në sy para aparateve ndaj dhe tentoi të ngrihej mbi të tjerët. /albeu.com/

Shtuar më 14/08/2014, ora 14:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori