Ja çfarë i bëjnë makinës së trajnerit të Paderborn (FOTO LAJM)

Pëlqej
Andre Breitenreiter, trajneri i Paderborn, e ka gjetur makinën e tij, mëngjesin e së premtes, pa 4 rrotat e saj pasi e kishin vjedhur. Autoritetet gjermane kanë bërë të ditur se janë duke hetuar në lidhje me rastin në fjalë për identifikim e autorëve.

Nën drejtimin e trajnerit 40-vjeçar Paderborn, me të cilin aktivizohet edhe lojtari i kombëtares sonë, Alban Meha, ka bërë një nisja mjaft të mirë në Bundesligën I duke arritur një barazim dhe një fitore në fushën e Hamburg 0-3. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori