Ja çfarë ndodh para sfidës West Ham - United (VIDEO)
Sfida e futbollit në mes West hamit dhe Unitedit është shtyrë pasi ka patur probleme përpara se kjo ndeshje të luhet.

Tifozët vendas në Londër kanë sulmuar autobusin e futbollistëve të Unitedit.

Kjo ka bërë që ndeshja të shtyhet për pak çaste meqenëse lojtarët nuk kanë mundur të arrijnë në stadiumin Queen Elizabeth Olympic Park.

Për Unitedin takimi ka shumë rëndësi pasi në rast fitoreje do të kualifkohej për të marrë pjesë në Ligën e Kampioneve sezonin e ardhshëm. Rival direkt për pozitën është City. /Albeu.com/
Shtuar më 10/05/2016, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori