Ja çfarë porosie ka Dionis Avdijaj për De Biasin
Dionis Avdijaj pak ditë më parë shfaqi dëshirën për të luajtur me Kombëtaren shqiptare dhe të shtunën realizoi një gol dhe bëri dy asistime për skuadrën e tij, duke treguar se është në formë dhe shpreson që të ftohet nga Kuqezinjtë.

Sturm Graz fitoi 3:1 ndaj Grodig, ndërkohë Avdijaj barazoi në minutën e 77-të, kurse në minutat shtesë ka dhuruar edhe dy asistime për t’i siguruar skuadrës së tij tri pikë, raporton albinfo.

Avdijaj është i huazuar në Sturm nga Schalke dhe ka një klauzolë 50 milionë euro./Albeu.com/
Shtuar më 03/04/2016, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori