Ja çfarë thotë Conte për pseudonimin e Mourinhos
Bosi i ri i Chelseat, Antonio Conte, ka folur edhe për Jose Mourinhon dhe përballjet e zjarrta që ka pasur me të.

Në konferencën e sotme për media, Conte u pyet edhe nëse ai do të dëshironte të titullohej “The Special One”, ashtu sikurse Mourinho.

“Unë nuk jam shumë i mirë në gjetjen e emrave të rinj”.

“Unë shpresoj që gjatë këtij sezoni pasi t’a tregojmë veten të vie edhe kjo mundësi”.

Shpresoj që të jetë edhe emër i mirë, jo i keq e për të keq”, u shpreh Conte. /Albeu.com/
Shtuar më 14/07/2016, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori