Ja çfarë thotë Mançini për Shaqirin
Roberto Mançini ka folur për sulmuesin kosovar Xherdan Shaqiri pas debutimin të tij në ndeshjen mes Interit dhe Empolit.

Mançini e futi në lojë Shaqirin në minutën e 75-të të takimit, duke e zëvendësuar me Podolskin.

Xherdan Shaqiri sapo ka ardhur tek ne. Ai ka bërë vetëm pak stërvitje. Shaqirit i duhen edhe së paku 2 javë që të jetë në formë perfekte”, ka thënë Mançini./albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 21:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori