Ja çfarë thotë Xhaka për transferimin e Shaqirit te Stoke City
Mesfushori i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka, nuk ka dashur të komentojë transferimin e fundit të Xherdan Shaqirit te Stoke City, edhe pse e pohon që njihen me njëri-tjetrin që fëmijë.

Xhaka është shprehur se nuk e di çfarë ka ndodhur te Interi.

"Unë nuk dua të gjykoj. Unë e njoh Xherdani që fëmijë. Të dy kemi shkuar rrugëve tona. Ai luajti mirë në vitin e parë, por pastaj erdhi Guardiola dhe nuk kishte më vend për të. Çfarë ka ndodhur te Inter unë nuk e di, sepse nuk kam kontaktuar me të", ka thënë për Newsline.de. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2015, ora 09:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori