E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Ja ç'ndodh kur Varane do ti marrë topin CR7-ës (VIDEO)
"Topi i Artë 2014", Cristiano Ronaldo, vazhdon të dhurojë spektakël në seancat stërvitore të Real Madrid. Viktima më e fundit e portugezit ka qënë mbrojtësi francez Raphael Varane, i cili në tentativë për ti marrë topin e pa atë mes këmbëve të tij.

Veprimi in Ronaldos solli të qeshura dhe humor te "Los Blancos". /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori