Ja e dashura e re e Jordi Alba-s (FOTO LAJM)

Romarey Ventura
Jordi Albas po i shkojnë punët mirë, si brenda ashtu edhe jashtë fushe. Futbollisti i Barcelonës ka tashmë një të dashur të re. Ajo quhet Romarey Ventura, jeton në Sevilla dhe është studente e degës së turizmit.

Çifti është njohur nëpërmjet rrjeteve sociale, ndërsa tani kanë dalë edhe fotot e para, përcjell Portali Albeu.

"Personat më të mirë vijnë pa i kërkuar, është e mrekullueshme", shkruan Jordi Alba mbi një fotografi të postuar në rrjetet sociale ku shfaqet me Romarey.

"Një person shumë special për mua", shkruan ai në një selfie tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2015, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori