Ja ekipi i ri i Ranocchias
Ekipi i Sampdoria ka lajmëruar se ka kompletuar transferimin në formë huazimi të mbrojtësit të Interit, Andrea Ranocchia.

Mbrojtësi i Interit ka qenë i kërkuar edhe nga disa skuadra të tjera të njohura europiane, por mesa duket tashmë ai ka vendosur për skuadrën e Sampdorias, e ku është huazuar deri në fund të këtij sezoni.
Ditën e sotme 27-vjeçari ka kryer testet mjekësore dhe po ashtu do të mbajë fanellën me numër 16./Albeu.com/
Shtuar më 28/01/2016, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori