Ja çfarë tha Mourinho pas fitores ndaj Leicesterit
Jose Mourinho ka folur pas fitores së Manchester Unitedit në udhëtim te Leicester City.

‘Djajtë e Kuq’ kanë mposhtur 0:3 në ‘King Power Stadium’ Leicester Cityn.

“Ne nuk e kemi filluar më së miri, por pastaj kemi filluar duke krijuar shanse dhe shënuar gola, dhe ajo ishte mjaft e lehtë”, ka thënë Mourinho pas ndeshjes, përcjell lajmi.net.
Kjo fitore Unitedin e rendit në pozitën e gjashtë në tabelë, dhe xhiron tjetër në ‘Old Trafford’ pret Watfordin.
Shtuar më 05/02/2017, ora 21:30
Loni
e Hënë 6 Shkurt 2017, Ora 07:56
Ca paska thene !!! Derra qe jeni
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori