Ja favoritët për të fituar trofeun e Champions League
Barcelona është skuadra më favorite për të fituar këtë edicion të Ligës së Kampioneve. Kompanitë e basteve më të rëndësishme në botë, kur janë luajtur 5 ndeshje të fazës së grupeve kanë vendosur kuotën më të ulët për katalansait 4.25 për të triumfuar deri në fund.

Menjëherë pas Barcelonës renditet Bayern Munich me 4.50, pavarësisht krizës që po kalon aktualisht me 2 humbje radhazi si në kampionat edhe në Champions.

Ndërsa vetëm në vendin e fundit të podiumit të favoritëve qëndrojnë kampionët në fuqi të Real Madridit, që kuotohen 6.50.

Më pas vjen Juventusi, një tjetër nga pretendentët për trofeun prestigjoz që ka kuotën 9.00, Atletico Madrid i Simeones me kuotën 11.00, si dhe Manchester City i Guardiolas me 12.00.

Shtuar më 24/11/2016, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori