Ja formacionet zyrtare, Australia – Spanja
Skuadra e Spanjës zhvillon sot ndeshjen e fundit të këtij botërori përballë Australisë. Sipas formacionit të publikuar nga trajneri David Villa dhe Fernando Torres do të luajnë nga minuta e parë ndërsa gjatë ndeshjes do të aktivizohen edhe Santi Cazorla dhe portieri, Pepe Reina.

Ja formacionet zyrtare:

Australia: Ryan, Davidson, Spiranovic, Leckie, Taggart, Oar, Bozanic, Jedinak, McKay, McGowan dhe Wilkinson;

Spanja: Reina, Albiol, Juanfran, Iniesta, Villa, Torres, Alonso, Ramos, Koke, Alba dhe Cazorla;
Shtuar më 23/06/2014, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori