Ja "gërshëra" spetakolare e Osvaldos (VIDEO)
Pas një periudhe jo shumë të mirë me Southamptonin në Premier League Daniel Pablo Osvaldo duket se e ka gjetur formën e tij më të mirë te Interi. Sulmuesi italo-argjentinas ka shënuar 3 gola në dy ndeshjet e fundit duke qënë përcaktues edhe në fitoren e djeshme të zikaltërve kundër Atalantas.

Osvaldo realizoi një gol spektakolar në minutën e 40 të pjesës së parë falë një goditje gërshërë brenda zone.

Inter fitoi 2-0 dhe tashmë e sheh veten në vend të tretë. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori