Ja golat e Cristiano Ronaldos (VIDEO)
Albeu.com
Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo, me nje talent te vecante, energji dhe pasion te pashembullt, ishte sivjet fituesi i "Topi te Arte". Ja golat dhe veprimet me te vecanta te Ronaldos ...Ja eurogolat dhe veprimet me te vecanta te Ronaldos ...


Shtuar më 17/05/2009, ora 18:37
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori