Ja goli i shenuar me shpejte ne bote
Pëlqej
Albeu.com
Javen e kaluar, ne ndeshjen e U-14-teve te ekipeve te Gençlerbirligi - Ankaraspor, 13 vjecari Furkan Soyalp shenon gol ne sekondat e para te ndeshjes. Soyalp, veren se portieri eshte larguar nga porta dhe ben gjuajtjen e duhur.


Ja goli ...


Shtuar më 04/11/2008, ora 23:26
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori