Ja karikatura e ditës ne futboll (FOTO)

Lionel Messi është personazhi kryesor i karikaturës së ditës
nga Goal.com.

Portali me i madh sportiv ne Europe ka zgjedhur si personazh kryesor yllin argjentinas te Barcelones, i cili fitoi edhe çmimin "GOAL 50".

Ai la pas në këtë garë Cristiano Ronaldon, Luis Suarezin dhe Neymarin. /albeu.com.
Shtuar më 27/11/2015, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori