Ja këpucët e reja të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi duket se kanë nisur një duel prej kohësh në lidhje me këpucët që veshin gjatë ndeshjeve të futbollit.

Para disa javësh ishte Messi që prezantoi takat e re, ndërkohë që portugezi i është kundërpërgjigjur menjëherë. Kompania Nike ka dizenjuar këpucët e reja " Superfly CR7 324K". /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2015, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori