Ja koeficientët e dy ndeshjeve të sotme në "Euro 2016"
Në orën 18:00, sytë e gjithë kontinentit janë në përballjen mes Italisë dhe Spanjës, ku do të përcaktohet ekipi tjetër çerekfinalist.

Kompanitë e basteve favorizojnë kampionët në fuqi të Spanjës, fitorja e të cilëve kuotohet 2.15, barazimi 3.00 ndërsa fitorja e Italisë me koeficientin 4.33.

Në përballjen tjetër, fitorja e Anglisë kuotohet 1.53, barazimi 3.80, ndërsa fitorja e Islandës 9.00. /albeu.com/

Shtuar më 27/06/2016, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori