Ja kur do të hidhet shorti në Ligën e Kampionëve (FOTO LAJM)

Shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e grupeve do të hidhet ditën e nesërme në Monaco të Zvicrës.

Tashmë dihen 32 skuadrat që do të garojnë këtë edicion në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Sonte u konfirmuan edhe pesë skuadrat e fundit, të cilat do të jenë pjesë e garës më të madhe në botë për klube.

Shorti që përcakton skuadrat në tetë grupe do të hidhet nesër me fillim nga ora 18:00 dhe do të mbahet në Monaco të Francës. /Albeu.com/
Shtuar më 24/08/2016, ora 23:17
fiufiu
e Enjte 25 Gusht 2016, Ora 02:30
o shoku zvicrra nuk ka Monaco
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori