Ja kur mbyllen transferimet në 5 ligat më të mira

Gjermani – 18:00
Pëlqej
Sot është dita e fundit e merkatos së verës, dhe pak orë na ndajn nga mbyllja e merkatos dhe akoma nuk janë bërë zyrtarizimet e "mëdha".

Gjermania e mbyll më hertë ndërsa Italia një orë para mesnatës.

Spanja, Anglia dhe Franca e mbyllin në mesnatë. /albeu.com/


Shtuar më 01/09/2014, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori