Ja kush është Ronaldinho (video)
Albeu.com
Derisa e gjithë bota pret të martën për të ndjekur Ronaldinhon kundër Kroacisë, ai bën show në trajnimin e brazilianëve. Ndjekni videon dhe shikoni se kush në të vërtetë është ai.

Shtuar më 11/06/2006, ora 17:46
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori