Ja kush është transferta e parë e Barcelonës
Gerard Deulofeu do të jetë transferta e parë e Barcelonës për sezonin e ri.

Sulmuesi i Milanit, Deulofeu aktualisht i takon Evertonit, me të cilin ekip ka një kontratë deri më 30 qershor të vitit 2018, por është i huazuar te Milani deri në fund të sezonit.

Nga viti 2013-2015 Deulofeu ka qenë pjesë e Barcelonës nga viti 2003 e deri më 2015, por në atë kohë është huazuar te skuadra si: Everton dhe Sevilla./albeu.com/

Shtuar më 07/04/2017, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori