Ja kush janë "barrat" e Seria A
Seria A me përjashtim të transferimeve ka dhe largime të cilat duhet të lëvizin nga ekipet respektive.

Sipas La Gazeta Dello Sport, Carlos Bacca, Gary Medel, Iturbe, Pavoletti, Gabigol dhe Maxi Lopez jan lojtarët të cilët shikohen si barra nga ekipet e tyrem

Ekipet e tyre po mundohen të gjejnë një ekipi për cilindo lojtarë. / albeu.com /
Shtuar më 30/06/2017, ora 20:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori