Ja kush janë kandidatët për “Topin e Artë”
"France Football" ka parashikuar se kush mund të jenë katër futbollistët në garë për “Topin e Artë”.

E përditshmja franceze raporton se Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Antoine Griezmann dhe Toni Kroos janë kandidatë potencialë për të fituar trofeun më të lakmuar të kësaj gare individuale.

Surpriza më e madhe është përjashtimi nga gara e 5 herë fituesit të "Topit të Artë", Leonel Messi, ndërsa në këtë listë nuk ndodhet asnjë lojtar i Barcelonës. /albeu.com/


Shtuar më 05/07/2016, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori