Ja kush janë tenistet më seksi në "Australian Open" (FOTO LAJM)

Televizioni “Channel 7”, që ka të drejtën e transmetimit të grand slemit të 'Australia Open', ka publikuar rezultatin e një sondazhi se kush janë dy tenistetseksi të këtij turneu.

Dhe në përfundim, më shumë vota kanë marrë tenistja ruse Maria Sharapova dhe kanadezja Eugenie Bouchard.

Lajmi u shpërnda edhe në rrjetet sociale nga televizioni australian, para se të hiqej pas disa minutash, pas deklaratave të fansave se bëhet fjalë për favorizime. /albeu.com/

Shtuar më 26/01/2016, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori