Ja Manchester United i ri
Pëlqej
Pas transferimit të Angel Di Marias në Old Trafford, Manchester United, mediat e huaja e kanë ndërtuar një grafikë, përmes së cilës kanë treguar se si mund të duket ekipi nga Old Traffordi, pas përforcimit më të ri nga Real Madridi.

Në këtë ekip bën pjesë edhe futbollisti, Adnan Januzaj edhe pse mbajtja e një vendi në formacion do të jetë e vështirë për të. Skuadra ka bërë edhe dy përforcime që mund të arrijnë në ditët e fundit, Arturo Vidal nga Juventus dhe Mats Hummels nga Borussia Dortmund. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori